About Me

Fotografia, malowanie światłem

Moją pierwszą lustrzankę Nikona D40 kupiłam, trzy miesiące po premierze, zaraz pojechałam na góre Trzech Lipek i co moje pierwsze zdjęcia wow, prześwietlone że hej :). Pamiętam na pierwszych zajęciach z Adobe Photoshop, byłam urzeczona, Robert, wykładowca, który wprowadził mnie w ten świat grafiki, ma dużą zasługę - Robert dziękuje i pozdrawiam.
Co ja wyrabiałam ze "stemplem" pół nocy ... a efekty.... pożal się Boże :) :) nie zraziłam się tym jednak !!
Potem leciał ten czas jak to czas, a ja coraz bardziej wciągałam się w fotografie.
Spacerowałam, szukałam, czytałam chodziłam na kursy, plenery....
I trwa to do dzisiaj i nie chce odejść, uwielbiam, z aparatem w ręku włóczyć się szukając tego czegoś... ulotnej chwili zamkniętej w kadrze, która będzie niepowtarzalna w przyszłości.

To ogromna satysfakcja widzieć cieszących się znajomych i przyjaciół z pamiątki jaką jest zdjęcie z ważnego wydarzenia życiowego, souveniru z wycieczki, że to zdjęcie pozostanie pamiatką na długie lata...i kiedyś tam na wygodnym tapczanie z wnukami :) będziemy wspominać .....

A tak pracuje :)

Moja Filozofia

2011

Jeżeli uważasz, że ktoś zbuduje za Ciebie Twoją przyszłość, to znaczy że jesteś marzycielem. Każdy na swój własny sposób interpretuje, postrzega to co mu się w życiu przytrafia, tworząc sobie w ten sposób swój własny obraz świata. Za pomocą sądów własnych i opini innych tworzymy poczucie własnej wartości, jeżeli przejawisz tendencje do przyswajania innych opinii na swój temat, można dopuścić się stwierdzenia, że wpadniesz w pułapkę "życia cudzym życiem".....

Mój Sprzet

Jestem Nikonowcem, to był mój pierwszy aparat, tak się jakoś przyzwyczaiłam i narazie nie zamierzam zmieniać...Powtarzam do znudzenia, jak instrument nie może poradzić sobie sam, tak również aparat sam sobie nie poradzi ..